معرفی خدمات

شرکت رایمون توسعه آریا  با هدف ارائه خدمات رفاهی به جامعه علمی کشور در قالب تبدیل کارت بانکی به کارت تخفیفی خدمات خود را ارائه می ­نماید

سرویس های منتخب

خدمات ویژه کارت

آموزشی و تخصصی

استفاده از خدمات پارک­های فناوری، مراکز رشد و ... در سطح کشور؛ استفاده از خدمات مراکز آموزشی معتبر در سطح کشور؛ استفاده از خدمات مراکز علمی و دانشگاه­ها در سطح کشور؛ استفاده از خدمات کتابخانه­ های معتبر ( فیزیکی و مجازی )؛ استفاده از خدمات شرکت­های معتبر در حوزه­ اینترنت، فضای مجازی و ....

فروشگاهی و تفریحی

استفاده از خدمات فروشگاه­­ها و رستوران­های زنجیره­ای در سطح کشور؛ استفاده از خدمات فروشگاه­های لوازم خانگی، پوشاک و ... در سطح کشور؛ استفاده از خدمات مراکز تفریحی در سطح کشور.
( هم اکنون بیش از 2000 مجموعه در این حوزه فعال می­ باشند ):

( بازما ) بازار اینترنتی – زنجیره ­ای متخصصان ایران

استفاده از خدمات فروشگاه مجازی محصولات داخلی که به صورت علمی تولید می­شوند و مصرف عمومی دارند ( در حال راه اندازی ).

فرهنگی و ورزشی

استفاده از خدمات مراکز فرهنگی، هنری و... در سطح کشور؛ استفاده از خدمات مراکز ورزشی در سطح کشور؛ جلب مشارکت و همکاری جامعه­ی هنری و ورزشی کشور برای ارائه خدمات به جامعه هدف.

گردشگری

استفاده از خدمات هتل­ها و مراکز اقامتی به وسیله همکاری مستقیم و غیر مستقیم با بیش از 380000 مجموعه در داخل و خارج از کشور؛ استفاده از خدمات شرکت­های هوایی در بیش از 36000 مسیر، بیمه مسافرتی، ترانسفر، مشاوره و ...؛ استفاده از خدمات شرکت­های حمل و نقل ریلی و اتوبوسرانی.

بیمه و سلامت

استفاده از خدمات شرکت های بیمه در حوزه های مسئولیت،درمان،تکمیلی،ثالث،حوادث و... استفاده از خدمات مراکز خصوصی در حوزه پزشکی و سلامت (آزمایشگاه ها،داروخانه ها و...)

پلن های عضویت

روش های بهره مندی از سامانه ویژه کارت

اشخاص حقیقی و حقوقی میتوانند از پلن های عضویت در سامانه ویژه کارت برای خود و یا مجموعه خود بهره مند شوند.

تبدیل کارت
تبدیل کارت

تومان1700000

سالانه

  • تبدیل کارت بانکی عضو شتاب به ویژه کارت
شروع ثبت نام
سازمانی
سازمانی

تومان1500000

سالانه

  • تبدیل کارت بانکی سازمان ها به ویژه کارت
شروع ثبت نام